Suplování:   Pondělí 28.11.2022 (2. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

6.

     

Prog

Prog

Prog

Prog

     

7.

     

Prog

Prog

Prog

Prog

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Jakoubková Martina

 

Kun

Kun

Vet

Vet

-

-

-

-

 

Kořínková Věra

     

-

..

Čer

..

     

Plešingerová Leona

     

..

..

..

Při

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Čermáková Lenka

3.hod

odpadá

ČjL

7.

 

Třídní program

 

5.hod

supl. (Koř)

Rv

8.

(8.tř)

 

Kunčíková Lenka

1.hod

supl. (Jak)

ČjL

5.

(5.tř)

 
 

2.hod

supl. (Jak)

M

5.

(5.tř)

 

Kvasničková Andrea

5.hod

navíc

CVM

9.

(9.tř)

 
 

6.hod

odpadá

F

7.

 

Třídní program

Novotný Jindřich

3.hod

odpadá

Inf

6. (Ak1)

 

Třídní program

 

4.hod

odpadá

Inf

6. (Ak2)

 

Třídní program

Přiklopil Zdeněk

5.hod

odpadá

Inf

9. (AJ2)

 

zrušeno

 

6.hod

spojeno (Ple)

Inf

9. (AJ2)

(INT)

 

Vetešníková Petra

3.hod

supl. (Jak)

Pří

5.

(5.tř)

 
 

4.hod

supl. (Jak)

VPč

5.

(5.tř)

 

Změny v rozvrzích tříd:

5.

1.hod

ČjL

 

(5.tř)

supluje

Kunčíková Lenka

(Jak)

 

2.hod

M

 

(5.tř)

supluje

Kunčíková Lenka

(Jak)

 

3.hod

Pří

 

(5.tř)

supluje

Vetešníková Petra

(Jak)

 

4.hod

VPč

 

(5.tř)

supluje

Vetešníková Petra

(Jak)

8.

5.hod

Rv

 

(8.tř)

supluje

Čermáková Lenka

(Koř)

9.

5.hod

CVM

 

(9.tř)

navíc

Kvasničková Andrea

 
 

6.hod

Inf

AJ2

(INT)

spojí

Přiklopil Zdeněk

(Ple)

Pedagogický dohled u třídy:

6., 3.- 6. hod - Plešingerová Leona

7., 3.- 6. hod - Kořínková Věra

 

 

Suplování:   Úterý 29.11.2022 (2. týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Jakoubková Martina

 

Chm

And

And

Chm

Chm

-

-

-

 

Kučerová Jitka

       

Čer

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Andrlová Markéta

2.hod

supl. (Jak)

M

5.

(5.tř)

 
 

3.hod

supl. (Jak)

ČjL

5.

(5.tř)

 

Břeňová Ilona

před 1., 2., 3. hodinou dohled Budova Sebranice

 

Čermáková Lenka

4.hod

spojeno (Kuč)

Rj

9. (RJ)

(CH)

 

Chadimová Věra

1.hod

supl. (Jak)

ČjL

5.

(5.tř)

 
 

4.hod

supl. (Jak)

VPč

4.

(4.tř)

 
 

5.hod

supl. (Jak)

VPč

4.

(4.tř)

 
 

12:45 - 13:05 dohled Dohled v jídelně Sebranice

 
 

13:35 - 14:05 dohled Dohled v šatnách Sebranice

 
 

před 4., 5. hodinou dohled Budova Sebranice

 

Změny v rozvrzích tříd:

4.

4.hod

VPč

 

(4.tř)

supluje

Chadimová Věra

(Jak)

 

5.hod

VPč

 

(4.tř)

supluje

Chadimová Věra

(Jak)

5.

1.hod

ČjL

 

(5.tř)

supluje

Chadimová Věra

(Jak)

 

2.hod

M

 

(5.tř)

supluje

Andrlová Markéta

(Jak)

 

3.hod

ČjL

 

(5.tř)

supluje

Andrlová Markéta

(Jak)

9.

4.hod

Rj

RJ

(CH)

spojí

Čermáková Lenka

(Kuč)

 

 

Suplování:   Středa 30.11.2022 (2. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

8.

     

Prog

Prog

Prog

Prog

     

9.

     

Prog

Prog

Prog

Prog

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Čermáková Lenka

     

Koř

..

-

..

     

Jakoubková Martina

 

Koř

Při

Ple

Ple

-

-

-

-

 

Krumlová Vladimíra

     

-

-

-

-

     

Kučerová Jitka

     

-

..

..

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Hynková Barbora

11:50 - 12:20 dohled Dohled v šatnách Sebranice

 

Kořínková Věra

1.hod

supl. (Jak)

ČjL

5.

(5.tř)

 
 

3.hod

supl. (Čer)

7.

(7.tř)

 
 

6.hod

odpadá

Rv

9.

 

Třídní program

 

11:50 - 12:10 dohled Dohled v jídelně Lubná

 

Kvasničková Andrea

3.hod

odpadá

F

8.

 

Třídní program

 

5.hod

odpadá

CVM

9.

 

Třídní program

Plešingerová Leona

3.hod

supl. (Jak)

ČjL

5.

(5.tř)

 
 

4.hod

supl. (Jak)

Pří

5.

(5.tř)

 
 

5.hod

odpadá

Rj

8. (AJ2)

 

Třídní program

Přiklopil Zdeněk

2.hod

supl. (Jak)

M

5.

(5.tř)

 
 

4.hod

odpadá

Inf

8. (AJ1)

 

Třídní program

Změny v rozvrzích tříd:

5.

1.hod

ČjL

 

(5.tř)

supluje

Kořínková Věra

(Jak)

 

2.hod

M

 

(5.tř)

supluje

Přiklopil Zdeněk

(Jak)

 

3.hod

ČjL

 

(5.tř)

supluje

Plešingerová Leona

(Jak)

 

4.hod

Pří

 

(5.tř)

supluje

Plešingerová Leona

(Jak)

7.

3.hod

 

(7.tř)

supluje

Kořínková Věra

(Čer)

Pedagogický dohled u třídy:

8., 3.- 6. hod - Čermáková Lenka, Krumlová Vladimíra

9., 3.- 6. hod - Kučerová Jitka

 

 

Suplování:   Čtvrtek 1.12.2022 (2. týden)

Změny v rozvrzích učitelů:

Plešingerová Leona

1.hod

navíc

Aj

7.

(JAZ2)

 
 

2.hod

navíc

Aj

6.

(JAZ2)

 
 

3.hod

navíc

Aj

8.

(JAZ2)

 
 

4.hod

navíc

Aj

9.

(JAZ2)

 

Šmíd Jan

1.hod

navíc

Aj

7.

(JAZ2)

 
 

2.hod

navíc

Aj

6.

(JAZ2)

 
 

3.hod

navíc

Aj

8.

(JAZ2)

 
 

4.hod

navíc

Aj

9.

(JAZ2)

 

Změny v rozvrzích tříd:

6.

2.hod

Aj

 

(JAZ2)

navíc

Ple, Šmí

 

7.

1.hod

Aj

 

(JAZ2)

navíc

Ple, Šmí

 

8.

3.hod

Aj

 

(JAZ2)

navíc

Ple, Šmí

 

9.

4.hod

Aj

 

(JAZ2)

navíc

Ple, Šmí

 

 

 

Suplování:   Pátek 2.12.2022 (2. týden)

Změny v rozvrzích učitelů:

Plešingerová Leona

5.hod

není nad úvazek

Vv

8.

(8.tř)

 
 

6.hod

není nad úvazek

Vv

8.

(8.tř)

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři